Aukce 65

57 |

Poděbrady

Kód položky: 45913

olej, malířská lepenka

26,5 x 36 cm

Signatura: sign. LD LKuba

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 55 | Vendelín Schwarz
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 56 | Martin Benka
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 58 | František Šimon Tavík
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 59 | Jaroslav Panuška
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 60 | Otakar Hůrka
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 61 | František Kaván
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 62 | Alois Kalvoda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 63 | Jan Honsa
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 64 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 65 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 66 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 67 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč