Aukce 65

52 |

Partie z Rakovníka

Kód položky: 45933

olej, lepenka

40 x 50 cm

Signatura: sign. LD Král

odborná expertiza PhDr. Mgr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 75 000 Kč