Aukce 65

Partie z Meudonu

Kód položky: 46009

1896

olej, plátno

102,5 x 64 cm

Signatura: sign. PD Kar. Rašek 1896. Meudon.

reprodukováno: publikace Světozor 1896/7 uvedeno: Tomanův slovník, str. 347 vystavováno: Klasická, historická a žánrová malba 19. století, Galerie Kroupa, Lytomyšl 2017, výstava Krasoumné Jednoty v Rudolfinu, Praha, 1896

Vyvolávací cena: 350 000 Kč