1896
olej, plátno
102,5 x 64 cmSignatura: sign. PD Kar. Rašek 1896. Meudon.
reprodukováno: publikace Světozor 1896/7 uvedeno: Tomanův slovník, str. 347 vystavováno: Klasická, historická a žánrová malba 19. století, Galerie Kroupa, Lytomyšl 2017, výstava Krasoumné Jednoty v Rudolfinu, Praha, 1896
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |