barevná litografie, vysokogramážový papír Arches
41 x 40,6 cmSignatura: sign. PD Kupka v tisku
předlohou pro litografii byla významná olejomalba Le Disque Blanc (Bílý kotouč), která vznikla v roce 1946. Tato konkrétní litografie byla dále použita jako předloha pro plakát k výstavě pořádané Galerií Karla Flinkera (24. 5. – 24. 6. 1960) Kupka – Gouac
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |