Aukce 65

85 |

Oranžový kruh

Kód položky: 45883

barevná litografie, vysokogramážový papír Arches

41 x 40,6 cm

Signatura: sign. PD Kupka v tisku

předlohou pro litografii byla významná olejomalba Le Disque Blanc (Bílý kotouč), která vznikla v roce 1946. Tato konkrétní litografie byla dále použita jako předloha pro plakát k výstavě pořádané Galerií Karla Flinkera (24. 5. – 24. 6. 1960) Kupka – Gouac

Vyvolávací cena: 60 000 Kč