Aukce 65

97 |

Oko na punčoše

Kód položky: 46005

koláž, karton

41 x 32 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: zakoupeno na výstavě v galerii Gemma

Vyvolávací cena: 35 000 Kč