Aukce 65

97 |

Oko na punčoše

Kód položky: 46005

koláž, karton

41 x 32 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: zakoupeno na výstavě v galerii Gemma

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 95 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 96 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 98 | Adolf Hoffmeister
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 99 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 100 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 101 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 102 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 103 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 104 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 105 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 106 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 107 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč