Aukce 65

36 |

Obraz

Kód položky: 45953

2000

olej, plátno

80 x 101 cm

Signatura: sign. na rubu Kokolia 2000

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 34 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 37 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 38 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 40 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 43 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 44 | Tadeusz Ajdukiewicz
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 45 | Max Švabinský
    Vyvolávací cena: 5 000 Kč
  • 46 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč