Aukce 65

176 |

Návrh na pomník Žofie Chotkové

Kód položky: 45910

plastika, patinovaná sádra, kov, dřevo

v. 39,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 40 000 Kč