Aukce 65

56 |

Motiv z Jižních Čech

Kód položky: 45981

olej, malířská lepenka

32,5 x 33 cm

Signatura: sign. LD MBenka

na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 95 000 Kč