Aukce 65

43 |
Autor neurčen
Modlící se chlapec

Kód položky: 45919

olej, plátno

66 x 53 cm

Signatura: sign. nezjištěna

provenience: zámek Bercredi; z okruhu Josefa Mánesa

Vyvolávací cena: 25 000 Kč