Aukce 65

110 |

Milenci ze sv. Petra

Kód položky: 45923

1997/1998

olej, plátno

25 x 30 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 98

PD autorem Sv. Petr, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč