Aukce 65

110 |

Milenci ze sv. Petra

Kód položky: 45923

1997/1998

olej, plátno

25 x 30 cm

Signatura: sign. PD J. Jíra 97, na rubu J. Jíra 98

PD autorem Sv. Petr, na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 108 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 109 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 111 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 112 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 47 000 Kč
  • 113 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 114 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 115 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 116 | Dalibor Matouš
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 117 | Jaroslav Klápště
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 118 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč
  • 119 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 120 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč