Aukce 65

136 |

Les nids dangereux (Nebezpečná hnízda)

Kód položky: 45891

kombinovaná technika, papír

33 x 24,5 cm

Signatura: sign. LD monogram 4. 1. 72

PN název díla autorem, na rubu Bez názvu, kombinovaná technika, neznačeno

Vyvolávací cena: 9 500 Kč