Aukce 65

13 |

Kytice

Kód položky: 45927

olej, plátno

63 x 49 cm

Signatura: sign. PN V. Beneš

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč