Aukce 65

10 |

Kytice karafiátů

Kód položky: 45997

olej, plátno

55 x 46 cm

Signatura: sign. PD Coubine

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 190 000 Kč