Aukce 65

8 |

Kubistická hlava

Kód položky: 45995

1910

tuš, akvarel, negro, papír

38,6 x 28,6

Signatura: sign. PD 1910 monogram AP

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: ze sbírky Prof. MUDr. Otakara Teyschla, DrSc. (1891 –1968), přednosty Dětské kliniky Masarykovy univerzity v Brně, významné osobnosti české pediatrie. reprodukováno: Kutal Albert - Antonín Prochá

Vyvolávací cena: 950 000 Kč