Aukce 65

8 |

Kubistická hlava

Kód položky: 45995

1910

tuš, akvarel, negro, papír

38,6 x 28,6

Signatura: sign. PD 1910 monogram AP

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: ze sbírky Prof. MUDr. Otakara Teyschla, DrSc. (1891 –1968), přednosty Dětské kliniky Masarykovy univerzity v Brně, významné osobnosti české pediatrie. reprodukováno: Kutal Albert - Antonín Prochá

Vyvolávací cena: 950 000 Kč

  • 6 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 700 000 Kč
  • 7 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 10 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 11 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 12 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 13 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 14 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 15 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 16 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 17 | Bedřich Feigl
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 18 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč