Aukce 65

65 |

Krajina z Českomoravské vysočiny

Kód položky: 46001

olej, malířská lepenka

35,5 x 50,5 cm

Signatura: sign. LD Jambor 1928

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

  • 63 | Jan Honsa
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 64 | Roman Havelka
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 66 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 67 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 34 000 Kč
  • 68 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 69 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 70 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 71 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 72 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 73 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 74 | František Doubrava
    Vyvolávací cena: 4 500 Kč
  • 75 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč