Aukce 65

5 |

Koupající se ženy

Kód položky: 45996

1918

akvarel, tužka, karton

40 x 48,5 cm

Signatura: sign. PD Justitz Praha 1918

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience:�� ze sbírky Prof. Mudr. Otakara Teyschla, DrSc. (1891–1968), přednosty Dětské kli Masarykovy univerzity v Brně, významné osobnosti české pediatrie. reprodukováno: Jindřich Chatrný – Radana Červen

Vyvolávací cena: 370 000 Kč