Aukce 65

50 |

Kostel Matky Boží před Týnem

Kód položky: 45856

kvaš, akvarel, karton

56 x 43 cm

Signatura: sign. PD J. Matulka, na rubu razítko pozůstalosti autora

Vyvolávací cena: 35 000 Kč