Aukce 65

106 |

Housle

Kód položky: 45946

olej, plátno

52 x 40 cm

Signatura: sign. LD V. Komárek 92

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 104 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 105 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 107 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 108 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 109 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 110 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 111 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 112 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 47 000 Kč
  • 113 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 114 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 115 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 116 | Dalibor Matouš
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč