Aukce 65

34 |

Duch a hmota (Mnichovský přízrak) / Spirit and Matter

Kód položky: 45980

2008 - 2009

akryl, plátno

195 x 430 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008 - 2009

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 750 000 Kč

  • 32 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 36 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 37 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 38 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 40 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 41 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 42 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 43 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 44 | Tadeusz Ajdukiewicz
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč