Aukce 65

14 |

Do práce

Kód položky: 45971

olej, plátno

60 x 81,5 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 43, na rubu P. K.

na rubu č. 52/43, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: Pravoslav Kotík, 35. výstava Topičova salonu od 20. dubna do 16. května 1948, reprodukováno ve výstavním katalogu.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč