Aukce 65

11 |

Dívka

Kód položky: 45992

1913

olej, lepenka

38,5 x 21 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka 1913, na rubu 1913 Ant. Procházka

na rubu název díla autorem, razítko sbírky: Venera, razítko: Vystaveno v Mánesu 1934 a č. 91. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., reprodukováno: Prameny, sbírka dobrého umění, svazek 34. Antonín Procházka, Melantrich, Praha 1939, obr. č. 7 (myl

Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč