olej, lepenka
52 x 68 cmSignatura: sign. LD Jar. Král 1932
na rubu 1932/15 a dvě autorská razítka Král, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: původně z majetku rodiny autora reprodukováno: (monografie) Marcela Macharáčková, Jaroslav Král, Muzeum města Brna, 2014, soupis č. 374, s. 343
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |