Aukce 65

18 |

Dáma v kloboučku

Kód položky: 46019

2. pol. 30. let - 1. pol. 40. let

kombinovaná technika, plátno kašírované na lepence

36,8 x 28,2 cm

Signatura: sign. LN Zrzavý Jan

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: z pozůstalosti šéfdirigenta Brněnské filharmonie, zakoupeno v ateliéru autora počátkem 40. let

Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč