Aukce 65

46 |
Autor neurčen

Čtenářka

Kód položky: 45937

olej, plátno na lepence

31,5 x 36,8 cm

Signatura: sign. LD monogram JS

restaurátorská zpráva Markéta Pechová Pávová

Vyvolávací cena: 32 000 Kč