Aukce 65

74 |

Chlapec s houpacím koníkem

Kód položky: 45988

barevný pastel, křídy, karton

59 x 45 cm

Signatura: sign. PD F. Doubrava

na rubu razítko Národní galerie v Praze, provenience: z pozůstalosti šéfdirigenta Brněnské filharmonie

Vyvolávací cena: 4 500 Kč