Aukce 65

26 |

Bez názvu

Kód položky: 45912

monotyp, strukturální grafika

34,5 x 56,5 cm

Signatura: sign. UD V. Boudník 7. 9. 1963

provenience: ��původně ze soukromé sbírky výtvarníka a blízkého přítele Vladimíra Boudníka

Vyvolávací cena: 75 000 Kč

  • 24 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 25 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 27 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 28 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 29 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 30 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 31 | Tomáš Rajlich
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 32 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 34 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 36 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč