Aukce 65

Bez názvu (Tvář)

Kód položky: 45903

strukturální grafika, karton

49 x 34,5 cm

Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967

na rubu razítko: vystaveno v galerii Vltavín 2000, provenience: původně z majetku Věry Boudníkové-Špánové, manželky autora, reprodukováno: Vladimír Boudník, Mezi avantgardou a undergroundem, Zdeněk Primus, Gallery, 2004, str. 250, č. 218.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč