strukturální grafika, karton
49 x 34,5 cmSignatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967
na rubu razítko: vystaveno v galerii Vltavín 2000, provenience: původně z majetku Věry Boudníkové-Špánové, manželky autora, reprodukováno: Vladimír Boudník, Mezi avantgardou a undergroundem, Zdeněk Primus, Gallery, 2004, str. 250, č. 218.
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |