Aukce 65

25 |

Bez názvu (Tvář)

Kód položky: 45903

strukturální grafika, karton

49 x 34,5 cm

Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1967

na rubu razítko: vystaveno v galerii Vltavín 2000, provenience: původně z majetku Věry Boudníkové-Špánové, manželky autora, reprodukováno: Vladimír Boudník, Mezi avantgardou a undergroundem, Zdeněk Primus, Gallery, 2004, str. 250, č. 218.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 23 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | František Gross
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 26 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 27 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 28 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 29 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 30 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 31 | Tomáš Rajlich
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 32 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 34 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč