Aukce 65

Bez názvu

Kód položky: 46010

akryl, dřevěná deska

68,5 x 69,5 cm

Signatura: sign. na rubu T. Rajlich 80

na rubu poškozený štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 190 000 Kč