Aukce 65

Bez názvu (Malý gehinom)

Kód položky: 45902

kombinovaná technika, laky, email, olej, překližka

50 x 40 cm

Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1976

Vyvolávací cena: 240 000 Kč