Aukce 65

28 |

Bez názvu (Malý gehinom)

Kód položky: 45902

kombinovaná technika, laky, email, olej, překližka

50 x 40 cm

Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1976

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 26 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 27 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 29 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 30 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 31 | Tomáš Rajlich
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 32 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 34 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 35 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 36 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 37 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 38 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč