Aukce 65

153 |

Bez názvu

Kód položky: 45921

10 x barevná litografie s malbou 43/150, papír na k

10 ks 70 x 100 cm

Signatura: sign. vše Hermann Nitsch

kompletní soubor barevných litografií s kresbou v dřevěné kazetě, vložený list s popisem díla

Vyvolávací cena: 100 000 Kč