Aukce 65

94 |

Bez názvu

Kód položky: 45873

35 x 57 cm

Signatura: sign. neznačeno, U 30. 8. 1955

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

  • 92 | Anna Haskel
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 93 | Anna Haskel
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 95 | Zdeněk Burian
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 96 | Jiří Trnka
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 97 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 98 | Adolf Hoffmeister
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 99 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 100 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 101 | Zdeněk Miler
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 102 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 103 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 104 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč