Aukce 64

4 |

Žlutý anděl

Kód položky: 45179

olej, plátno

77 x 160 cm

Signatura: sign. PD Troup

odborná expertiza Mgr. Ing. Ivo Binder, reprodukováno v monografii Troup, AJG, 2011, str. 19

Vyvolávací cena: 550 000 Kč

  • 2 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 3 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 5 | Adolf Hoffmeister
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 6 | Josef Podrabský
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 7 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 9 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 10 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 11 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 12 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 13 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 14 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč