Aukce 64

24 |

Zátiší se dvěma vázami

Kód položky: 45120

olej, plátno

100 x 80 cm

Signatura: sign. UD V. Komárek 82, na rubu na blindrámu V. Komárek 82

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 23 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 25 | Pablo Picasso
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 26 | Zdena Fibichová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 27 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 28 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 29 | Jiří John
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 30 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 32 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 33 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 34 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč