Aukce 64

24 |

Zátiší se dvěma vázami

Kód položky: 45120

olej, plátno

100 x 80 cm

Signatura: sign. UD V. Komárek 82, na rubu na blindrámu V. Komárek 82

Vyvolávací cena: 50 000 Kč