Aukce 64

Za oknem

Kód položky: 45178

olej, plátno

81 x 65 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 47

na rubu číslo 63/1947, na blindrámu název díla, štítek výstavy s popisem díla, č. 42 a č. 585

Vyvolávací cena: 280 000 Kč