Aukce 64

2 |

Za oknem

Kód položky: 45178

olej, plátno

81 x 65 cm

Signatura: sign. PD P. Kotík 47

na rubu číslo 63/1947, na blindrámu název díla, štítek výstavy s popisem díla, č. 42 a č. 585

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 1 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 3 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 4 | Miloslav Troup
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 5 | Adolf Hoffmeister
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 6 | Josef Podrabský
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 7 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 9 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 10 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 11 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 12 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 13 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč