Aukce 64

59 |

Vzorex Pragis

Kód položky: 45112

akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno

95 x 95 cm

Signatura: sign. na rubu 2 x Dokoupil

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 57 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 58 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 60 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 61 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 62 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 63 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 64 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 65 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 66 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 67 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 68 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 69 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč