Aukce 64

59 |

Vzorex Pragis

Kód položky: 45112

akryl, mýdlové bubliny s pigmenty, plátno

95 x 95 cm

Signatura: sign. na rubu 2 x Dokoupil

Vyvolávací cena: 450 000 Kč