Aukce 64

7 |

Vzlet - surrealistický objekt

Kód položky: 45151

1941 - 1943

olej, tempera, lepenka

36 x 51 cm

Signatura: sign. PD monogram KL

na rubu 2 x štítek s popisem. na motiv básně Vladimíra Holana - Osudnou mrtvicí taženou netopýry. vystaveno: Galerie Benedikta Rejta, Louny. provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 45 000 Kč