Aukce 64

67 |

Vítězství bublin

Kód položky: 45153

olej, plátno

120 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Jiří David 1984

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 65 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 66 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 68 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 69 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 70 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 71 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 72 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 73 | Jiří Černický
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 74 | František Skála
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 75 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 76 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 77 | Krištof Kintera
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč