Aukce 64

64 |

Tulipány

Kód položky: 45103

2006 - 2007

akryl, plátno

80 x 90 cm

Signatura: sign. na rubu Sopko 2006 - 7

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč