Aukce 64

Tři ženy

Kód položky: 45149

olej, plátno

69,5 x 100 cm

Signatura: sign. UD 59 Bělocvětov

provenience: ze sbírky psychiatra Doc. MUDr. Stanislava Drvoty

Vyvolávací cena: 280 000 Kč