Aukce 64

9 |

Tři ženy

Kód položky: 45149

olej, plátno

69,5 x 100 cm

Signatura: sign. UD 59 Bělocvětov

provenience: ze sbírky psychiatra Doc. MUDr. Stanislava Drvoty

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 7 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | Kamil Linhart
    Vyvolávací cena: 22 000 Kč
  • 10 | Josef Vohrabal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 11 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 12 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 13 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 14 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 15 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 16 | Bohdan Kopecký
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 17 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč