Aukce 64

14 |

Středohoří

Kód položky: 45106

olej, plátno

54 x 60 cm

Signatura: sign. PN Sýkora 85

na rubu na blindrámu popis díla

Vyvolávací cena: 550 000 Kč

  • 12 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 13 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 15 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 16 | Bohdan Kopecký
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 17 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 20 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 21 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 23 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč