Aukce 64

58 |

Spirála

Kód položky: 45130

olej, plátno

50 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu J. G. D april 1986

na rubu štítek výstavy: Galleria Cesarea, Genova

Vyvolávací cena: 65 000 Kč