Aukce 64

80 |

Růžová stodola

Kód položky: 45139

2003

olej, plátno

60 x 57 cm

Signatura: sign. na rubu Moucha 2003

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 78 | David Saudek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 79 | Juraj Kollár
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč
  • 81 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč