Aukce 64

18 |

Pole

Kód položky: 45132

olej, tempera, karton

58,5 x 78 cm

Signatura: sign. PD Malich 58

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 16 | Bohdan Kopecký
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 17 | Josef Lehoučka
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 19 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 20 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 21 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 23 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Vladimír Komárek
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 25 | Pablo Picasso
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 26 | Zdena Fibichová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 27 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 28 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč