Aukce 64

49 |

Obrazový rastr se systematickým řazením barev

Kód položky: 45110

akryl, plátno

90,5 x 90,5 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1977

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 350 000 Kč