Aukce 64

Obraz

Kód položky: 45135

olej, plátno

100 x 135 cm

Signatura: sign. PD Načeradský 1961

vystaveno: Jiří Načeradský - Collection Ivan Melicherčík, Danubiana Meulensteer Art Museum, Bratislava, Slovensko, (15. červen - 31. srpen 2014) publikováno: Načeradský v zbierke Ivana Melicherčíka, i+i print, 2013, str. 18-19.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč