Aukce 64

62 |

Obraz

Kód položky: 45135

olej, plátno

100 x 135 cm

Signatura: sign. PD Načeradský 1961

vystaveno: Jiří Načeradský - Collection Ivan Melicherčík, Danubiana Meulensteer Art Museum, Bratislava, Slovensko, (15. červen - 31. srpen 2014) publikováno: Načeradský v zbierke Ivana Melicherčíka, i+i print, 2013, str. 18-19.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 60 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 61 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 63 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 64 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 65 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 66 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 67 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 68 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 69 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 70 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 71 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 72 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč