Aukce 64

36 |

Obraz I.

Kód položky: 45128

kombinovaná technika, olej, tkanina, pryskyřice

93 x 53,5 cm

Signatura: sign. PD Istler 76, na rubu Istler 76

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 34 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 35 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 37 | Vladimír Boudník
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 39 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 40 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 41 | Pavla Mautnerová
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 42 | Běla Kolářová
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 45 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč