Aukce 64

Obraz I.

Kód položky: 45128

kombinovaná technika, olej, tkanina, pryskyřice

93 x 53,5 cm

Signatura: sign. PD Istler 76, na rubu Istler 76

Vyvolávací cena: 190 000 Kč