Aukce 64

66 |

Napoleon na Sicílii

Kód položky: 45127

2015

olej, plátno

71 x 60 cm

Signatura: sign. PD Róna 15, na rubu Róna 15 VI.

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

  • 64 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 65 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 67 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 68 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 69 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 70 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 71 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 72 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 73 | Jiří Černický
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 74 | František Skála
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 75 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 76 | Zbyšek Sion
    Vyvolávací cena: 230 000 Kč